Výdělek na internetu - CZEmoney.com

Aneb jak nic nevydělat.
Právě je 24.10.17 11:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

[ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 PříspěvekPředmět příspěvku: O2
Napsal: 07.04.16 23:24 

Toto je úvodní příspěvek

Pracujem v colcentre ktoré je jedným z partnerom O2. Teda v skratke predávam paušály a mam možnosť dávať akcie ktoré na predajni a na O2 webe nenájdete. Tak som sa rozhodol sa s vami podelit aj o informácie ktoré sa bežne nedozviete. Alebo ich zistite sami ale neskoro.

Takže všetky otázky týkajúce sa tejto témy smerujte sem. To čo viem popravde vám na to odpoviem.
Nepýtajte sa ma na fakturačne veci tipu prečo platím toľko a mam platiť toľko a toľko. Toto ide mimo mňa a treba to riešiť priamo na predajni alebo na linke 949

Jedine čo vám viem k fakturáciám povedať je to že ak si zakúpite nejaký paušál z nášho centra a bude vám povedané že budete platiť 10€ za daných podmienok.
Tak toľko platiť aj budete. Ak sa stane že by vám prišla faktúra 15€ a ja som vám predal za 10 tak treba volať na linku 949 alebo zájsť na predajňu a povedať len vetu: V colcentre mi povedali že budem mat toľko a toľko a nemám to tak. Oni vám to upravia hneď a to čo zaplatíte navyše sa vám odráta z ďalšej faktúry. (Aj tu sa môžete stretnúť z byrokraciou neochotou ja by som to skôr nazval nevedomosťou predavačiek.) Prečo sa to stáva? to neviem skúšajú asi ľudí či sa ohlásia alebo budu ticho. Nestava sa to bežne ale jeden prípad sa mi už stal.

Ak má niekto záujem o nejaký paušál bez viazanosti nech neváha a napíše. do fóra.

Vzhľadom na to že lepšie viem vysvetliť slovom ako písmom tak budem skôr preferovať tel kontakt.
A teda vážny záujemcovia do pm môžu poslať svoje tel. číslo a ja im zavolám a všetko detailne vysvetlím.

Pozor vzhľadom na to že budem spätne volať zo súkromného mobilu tak budem volať z clirka.
Samozrejme už samotný predaj bude prebiehať cez colcentrum priamo cezo mňa kde už je hovor zaznamenávaný.

Takže neváhajte sa ma pýtať na možnosti a aj zľavy ktoré je možne získať pri prenose čísla.
Pozor ak ste dlžník u homekredit alebo u Orange či v T-mobile alebo sa nachádzate na ich čiernej listine prenos tč. vám neprejde a mate smolu
Bohužiaľ len pre Slovákov viem služby poskytnúť a informácie nemusia platiť aj pre Českú Republiku.

Naposledy upravil evryl dne 08.04.16 00:02, celkově upraveno 1

PříspěvekPředmět příspěvku: Re: O2
Napsal: 07.04.16 23:49 

Takže prvá informácia a zmena. Všetci tí čo majú od O2 niektorý z paušálov modrý, strieborný či zlatý.
Pozor podla nového už po prečerpaní dát sa rýchlosť pripojenie nespomaľuje ale automaticky sa vám obnovia dáta.
Presne taký objem aký mate v baličku. A vám príde o 3€ vo faktúre naviac platiť. Max 3x mesačne sa to môže stat ak prečerpáte dáta.
Pri vyšších paušáloch je to 10€ automaticky po prečerpaný dát. Samozrejme to čo nespotrebujete sa prenáša už z nich do ďalšieho mesiaca.
Mali by ste byt o zmene informovaní formou sms.
Túto službu je možne de aktivovať zaslaním sms vo formáte. DATAHIT D a odoslať na tel. č 99222
Potom vám ostáva to čo ste mali teda po prečerpaní dát sa vám spomalí rýchlosť internetu ale navyše neplatíte nič.
Tuto sms stačí poslať raz. Netreba ju posielať každý mesiac.

Naposledy upravil evryl dne 15.04.16 23:05, celkově upraveno 1

Napsal: 11.04.16 23:30 

Akcia pri prenose čísla O2 fér 100 min. volanie do celej EU aj do členských štátov EU len za 3€ mesačne stále platí.
Pozor táto akcia je len na 10 mesiacov. Po 10tich mesiacoch sa platí už plná suma 10€
Je to bez viazanosti teda možno využiť akciu a potom buď zmeniť na koľko prevolám toľko zaplatím alebo na niečo iné od O2
Poprípade prejsť na iného operátora či úplne zrušiť voľba je na vás.

Pri O2 fér sa volá po prevolaní voľných minút za 0.13€ za minútu. Do siete O2 po prvej minúte už zadarmo.
Pri koľko prevolám toľko zaplatím je to rovnaké.

Napsal: 15.04.16 21:09 

Je tu možnosť získať zlatý paušál za 20€.
Zlaty paušál je: Neobmedzené volania aj do EU plus členské štáty EU 1GB internet a neobmedzené sms.
Ku tomuto je bonus na nejaké zariadenie (tablet mobil atď...) 216€ čo si vyberiete je vaša vec.
A teraz info ako sa to dá získať.
Bežná cena je 30€.
Za prenos čísla od iného operátora vám dám zľavu 5€ na 30 mesiacov. Čiže to budete mat za 25€.
Ďalšiu zľavu je možné získať keď si pôjdete pre zariadenie a na predajni poviete:
Že si nechcete uplatniť 216€ bonus na zariadenie ale že si chcete uplatniť bonus na zariadenie len 96€ za účelom zľavy ďalších 5€.
A tú vám dajú na 24 mesiacov.
Čiže je nutne si zobrať zariadenie. (príklad: tablet stoji 100€. 96€ máte bonus teda doplatíte 4€ na predajni.)
Teda v skratke 20€ na 24 mesiacov. Po 24 mesiacoch 25€. A po 30 mesiacoch 30€
Stále bez viazanosti a číslo ostáva.

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]